26.12.2009. / 20:52

Premiership: Liverpool slomio otpor Wolverhamptona

Steven GerrardSteven GerrardTek nakon drugoga, isključujućeg žutog kartona Stephenu Wardu u 53. minuti utakmice 19. kola Premiershipa, nogometaši Liverpoola na Anfield Roadu izborili su 2-0 pobjedu nad Wolverhamptonom.

Steven Gerrard u 62. je minuti zabio glavom na ubacivanje Emiliana Insue s lijeve strane za vodstvo Benitezove momčadi. Bio je to peti Gerrardov pogodak ove sezone.

Samo osam minuta kasnije Yossi Benayoun nakon prodora u 16-erac lijevom je nogom s desne strane zabio pod gredu gostujućeg vratara Hahnemanna. Lopta se pritom odbila od jednoga gostujućeg braniča.

Premeirship, 19. kolo:

Manchester City - Stoke City 2-0 (Petrov 28, Tevez 45)

Sunderland - Everton 1-1 (Bent 17 / Fellaini 85)

Wigan Athletic - Blackburn 1-1 (Rodallega 53 / McCarthy 30)

Burnley - Bolton 1-1 (Nugent 56 / Taylor 29)

Birmingham City - Chelsea 0-0

Fulham - Tottenham 0-0

Liverpool - Wolverhamton 2-0 (Gerrard 62, Benayoun 70)

Di Matteo potpisao dvogodišnji ugovor s Chelseajem

Europski nogometni prvak Chelsea potvrdio je u srijedu da je imenovao talijanskog stručnjaka Roberta Di Mattea svojim trajnim menadžerom. Di Matteo… Više