28.07.2010. / 18:48

Kineska Superliga: Ivanković bolji od Blaževića

Ćiro BlaževićĆiro BlaževićU derbiju 15. kola kineskog nogometnog prvenstva snage su odmjerili Shanghai Shenhua i Shandong Luneng, klubovi hrvatskih trenera Miroslava Blaževića i Branka Ivankovića.

Riječ je o derbiju kineske Superlige, a uspješnija je bila Ivankovićeva momčad koja je na gostujućem travnjaku slavila 2-1.

Povela je Blaževićeva momčad golom Kuna u 66. minuti, ali su veselje Ivankoviću donijeli Peng u 77. i Wei u 83. minuti.

Ovom je pobjedom Ivankovićev Shandong Luneng na ljestvici preuzeo vodeću poziciju i sada ispred Shanghai Shenshue ima dva boda viška, kao i utakmicu manje.

Azijska LP: Hat-trick Krunoslava Lovreka

Nogometaši južnokorejskog Jeonbuka osigurali su prvo mjesto u skupini G Azijske Lige prvaka. U posljednjem su kolu na krilima hrvatskog napadača… Više