18.08.2010. / 17:41

Kineska Superliga: Pobjede za Blaževića i Ivankovića

Ćiro BlaževićĆiro BlaževićHrvatski treneri na radu u Kini, Miroslav Blažević i Branko Ivanković imali su uspješnu srijedu. Naime, momčadi na čijim klupama sjede uknjižile su tri boda u utakmicama 19. kola...

Ivankovićev Shandong Luneng iskoristio je drugo poluvrijeme da nadoknadi rezultatski manjak iz uvodnih 45 minuta protiv Dalian Shide i upiše 2-1 pobjedu. Njome su Ivankovićevi igrači zadržali jednak bodovni razmak pred Shanghai Shenhuom, Blaževićevom momčadi, koja je u srijedu s 1-0 slavila protiv Tianjin Kangshifua.

Ivankovićev klub tako i dalje predvodi ljestvicu s 38 sakupljenih bodova. Osim četiri boda više u odnosu na Shanghai Shenhuu, dobra vijest za Ivankovićev klub je i ta što imaju odigranu utakmicu manje.