25.09.2010. / 18:43

Autor: Hina

Ukrajina: Eduardo strijelac u pobjedi Šahtara

EduardoEduardoNapadač hrvatske nogometne reprezentacije Eduardo Alves da Silva bio je strijelac za Šahtar iz Donecka koji je u 11. kolu ukrajinskog prvenstva kao gost sa 2-1 svladao Metalist iz Harkiva.

Eduardo je u igru ušao u 65. minuti pri rezultatu 1-0 za Metalist, a u 72. minuti je pogodio za 1-1. Šahtar je do pobjede stigao golom Mčitarjana u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Kapetan hrvatske reprezentacije Darijo Srna igrao je čitavu utakmicu za Šahtar.

Šahtar trenutačno vodi na ljestvici s pet bodova i utakmicom više od drugog Dinama iz Kijeva.

Španjolska je jednostavno bolja

Premda je ogled Španjolske i Francuske u četvrtfinalu Europskog prvenstva ponudio slab i siromašan nogomet, španjolski izbornik Vicente Del Bosque… Više