29.09.2010. / 10:55

Ferguson: Nadam se da će Rooney brzo na teren

Sir Alex FergusonSir Alex FergusonPalčeve čvrsto stisnutima drži Sir Alex Ferguson, menadžer nogometaša Manchester Uniteda, nadajući se da će se Wayne Rooney ubrzo vratiti na travnjak i u dobru formu...

Sjajni je strijelac Uniteda i engleske reprezentacije ove sezone na slabom učinku (tek jedan gol) i teško će taj konto popraviti prije 16. listopada za kada je zakazan njegov povratak na travnjak nakon ozljede gležnja u utakmici protiv Boltona (2-2).

- I prije se znao oporaviti ranije od predviđenoga, nadam se da će i ovaj puta - nada se Ferguson.

Rooney je ove sezone za Manchester United odigrao šest utakmica (439 minuta). Uz četiri asistencije zabio je tek jedan pogodak, onaj ligaški u 3-0 pobjedi protiv West Hama.