21.10.2010. / 18:44

Bolton News: Klasnić je pravi strijelac i pravi karakter

Ljudi će ga možda osuditi jer je dobio drugi žuti karton tako brzo, ali on je takav. Ne možete ga promijeniti, a ja ga uopće nemam namjere okrivljavati zbog isključenja. On je pravi karakter, ali još važnije on je pravi strijelac

Ivan KlasnićIvan KlasnićHrvatski napadač Boltona Ivan Klasnić prošlog je vikenda postigao gol vrijedan tri boda u 2-1 domaćoj pobjedi njegove momčadi nad Stokeom u 8. kolu Premiershipa.

Ušao je Klasnić s klupe u 79. minuti, te u drugoj minuti sudačke nadoknade zabio za pobjedu.

Netom kasnije isključen je zbog dva ubrzano dobivena žuta kartona, najprije zbog svađe s Deanom Whiteheadom, a potom i zbog navodnog udaranja Roberta Hutha laktom.

U osvrtu na prošlo premierligaško kolo novinar lokalnog dnevnika iz Boltona, The Bolton Newsa, John McGinlay je napisao:

"Siguran sam da će Ivan Klasnić rado zamijeniti tjedan dana pauze za tri boda koja nam je donio. Ljudi će ga možda osuditi jer je dobio drugi žuti karton tako brzo, ali on je takav. Ne možete ga promijeniti, a ja ga uopće nemam namjere okrivljavati zbog isključenja. On je pravi karakter, ali još važnije on je pravi strijelac. A način na koji je postigao gol bio je prvoklasan. Na kraju, ništa drugo nije važno", zaključio je McGinlay.

Boltonu je ostvarena pobjeda bila druga u osam odigranih kola, a Klasnićev gol njegov prvi u Premiershipu ove sezone.

Njemačkoj kazna zbog neonacističke zastave

UEFA je kaznila Njemački nogometni savez s 25.000 eura jer su njemački navijači na utakmici EURA protiv Danske istakli neonacističku zastavu. Istraga… Više