25.10.2010. / 09:04

MLS: Beckham strijelac, Galaxy u doigravanje kao najbolja momčad

David Beckham i Landon DonovanDavid Beckham i Landon DonovanNogometaši Los Angeles Galaxyja u svojoj su posljednjoj utakmici osnovnog dijela MLS lige u Carson Cityju pobijedili gostujući Dallas 2-1...

Izjednačujući je pogodak za domaće David Beckham postigao u 33. minuti zabivši na povratnu loptu Landona Donovana. Njegov je to drugi ovosezonski pogodak za Galaxy u sedmoj utakmici koju je odigrao nakon povratka na terene. Donovanu je pak to bila 16. ovosezonska asistencija, čime je ostvario osobni rekord u MLS-u.

Pobjednički je gol za sastav Brucea Arene 21-godišnji brazilski veznjak Juninho zabio u 46. minuti.

U četvrtfinalu doigravanja put prema naslovu prvaka Galaxy će početi tražiti protiv Seattle Soundersa.

Losanđeleška momčad s omjerom od 18 pobjeda, sedam poraza i pet remija inače je ostvarila najbolji učinak u osnovnom dijelu sezone po prvi put otkako je Beckham došao u klub 2007. godine.

Beckham: Trenerski posao me ne zanima

David Beckham, koji je prije mjesec dana proslavio 37. rođendan, veli kako ne razmišlja o mogućnosti obavljanja trenerskog posla kada objesi kopačke… Više