31.10.2010. / 14:07

Autor: Hina

Nova pobjeda Reala, a Ronaldo dvostruki strijelac

Domaćini su poveli već u 3. minuti golom Davida Trezegueta. Preokret je stigao u drugom poluvremenu, u 52. minuti je poravnao Angel Di Maria, a onda je Cristiano Ronaldo pogocima u 82. i 86. minuti donio novu pobjedu Realu

U susretu 9. kola nogometnog prvenstva Španjolske vodeći Real Madrid je na gostovanju pobijedio Hercules 3-1, a ponovno je čovjek odluke bio Cristiano Ronaldo.

Hercules, koji je na startu prvenstva svladao Barcu 2-0, nije uspio skinuti i drugog diva španjolske lige. Domaćini su poveli već u 3. minuti golom Davida Trezegueta. Preokret je stigao u drugom poluvremenu, u 52. minuti je poravnao Angel Di Maria, a onda je Cristiano Ronaldo pogocima u 82. i 86. minuti donio novu pobjedu Realu. Ronaldo je prvi strijelac prvenstva sa 9 golova.

Valencia je protiv Zaragoze odigrala 1-1, a oba pogotka postigao je branič Zaragoze Maurizio Lanzaro. Prvo je u 3. minuti doveo Zaragozu u vodstvo, a potom je u 43. zabio autogol.