26.02.2005. / 00:00

Autor: Ante Mihić

ITALIJA

ANA JELUŠIĆ OSVOJILA BRONČANU MEDALJU NA SVJETSKOM JUNIORSKOM PRVENSTVU

Ana Jelušić osvojila je u peatk 3. mjesto u slalomu na Svjetskom juniorskom prvenstvu u talijanskoj Bardonecchiji. Nakon srebra osvojenog prije dvije godine u Mont Genevreu, ova brončana medalja je drugo odličje koje je Ana Jelušić osvojila na juniorskim svjetskim prvenstvima. U prvoj vožnji naša skijašica bila je na trećem mjestu te je u drugoj vožnji uspjela sačuvati svoju poziciju i postići odličan rezultat. U subotu ujutro Ana Jelušić vozi utrku veleslaloma u kojoj očekuje da će koncentriranom i kvalitetnom vožnjom doći do još jednog zapaženog rezultata.

Marija Vrajić na Europskome i Svjetskom prvenstvu

U nedjelju, 22. travnja, u talijanskom Sereganu će se održati Svjetsko i Europsko prvenstvo u utrci na 100 km (26th 100km IAU World and European… Više