24.11.2010. / 07:14

Autor: Hina

EBEL: Graz - Medveščak 5:4

Hokejaši Medveščaka poraženi su u dvoboju 20. kola EBEL lige na gostovanju kod Graz 99ersa s 5:4 (2:3,3:1,0:0).

Medveščak nije uspio savladati GrazMedveščak nije uspio savladati GrazHokejaši Medveščaka poraženi su u dvoboju 20. kola EBEL lige na gostovanju kod Graz 99ersa s 5:4 (2:3,3:1,0:0).

Zagrepčani su doživjeli 13. poraz iako su vodili s 3:0 i 4:2, a pobjednički zgoditak za domaćine postigao je bivši igrač Medveščaka Mike Ouellette u 34. minuti. Medveščak je u samo tri minute od 31. do 34. primio tri zgoditka. U zadnjih 26 minuta nije bilo pogodaka, no zato je bilo podosta isključenja - 14 minuta za Graz, te 21 za Medveščak.

Ouellette je bio dvostruki strijelac (17, 34), ostala tri su zabili Peintner (13), Werenka (32) i Tremblay(33), dok su za Medveščak pogotke postigli MacLean (2, 9), Letang (5) i Prpic (21).

Graz je pobjedom i s 21 bodom preskočio Medveščak na petoj poziciji, a Zagrepčani su sada šesti s 20 bodova.