16.12.2010. / 14:42

Val Gardena, trening spusta: Kostelić 31., Innerhofer najbrži

U petak je u Val Gardeni na rasporedu super G, a dan kasnije i spust

Ivica KostelićIvica KostelićIvica Kostelić zauzeo je 31. mjesto na drugom i posljednjem treningu spusta uoči predstojećih utrka Svjetskog skijaškog kupa u talijanskoj Val Gardeni...

Najbrži je bio domaći predstavnik Christof Innerhofer koji je stazu prošao za 1:57.76 minuta. Sedam stotinki sporiji je bio Austrijanac Michael Walchhofer, dok je treće mjesto s 27 stotinki slabijim vremenom zauzeo Nijemac Andreas Sander.

Kostelić je za Innerhoferom zaostao 1.94 sekunde i ostvario tri mjesta bolji plasman nego dan ranije. Natko Zrnčić-Dim je bio 41. (+2.58), dok Tin Široki nije uspio završiti svoju vožnju.

U petak je u Val Gardeni na rasporedu super G, a dan kasnije i spust.