27.12.2010. / 14:53

SK, trening spusta u Bormiju: Zrnčić-Dim na 13. mjestu

Natko Zrnčić-DimNatko Zrnčić-DimNatko Zrnčić-Dim zauzeo je trinaesto mjesto na spustaškom treningu u Bormiju kojega je najbolje odradio Talijan Christof Innerhofer prošavši ciljnom ravninom u vremenu 2:01.64. Zaostatak jedinog Hrvata aktivnog u ponedjeljak bio je 3.17 sekundi...

Utrka se vozi u srijedu.

Stazu Stelvio prvi je načeo Zrnčić-Dim i za svladati dionicu dugu 3270 metara s 43 postavljena vrata bilo mu je potrebno 2:04.81. Zaostatak za domaćim predstavnikom je velik, ali je mjesto osvojeno na treningu vrlo dobro.

Treba naglasiti da je drugoplasirani Michael Walchhofer za pobjednikom zaostao 0.75 sekundi te da se još samo Klaus Kröll, kojem je pripalo treće mjesto, stazom spustio unutar sekunde zaostatka za najboljim. Zakasnio je 0.97 sekundi.

U utorak je na rasporedu još jedan službeni trening spustaša u Bormiju.