31.12.2010. / 08:07

Autor: Totalsport , Nacional.hr

Novi poraz i smjena trenera: 'Medvjedima' zabio čak i vratar Jesenica, Satoru otkaz

Ted Sator više nije trener MedveščakaTed Sator više nije trener MedveščakaSeriju poraza u EBEL ligi hokejaši Medveščaka nastavili su u četvrtak u Jesenicama. Slovenska je momčad u 32. kolu na svome ledu slavila s 4-1...

Zagrepčanima je to četvrti poraz u nizu i šesti u posljednjih sedam utakmica. Ostali su "medvjedi" tako na pretposljednjem mjestu ljestvice na kojoj su bolji samo od svoga današnjeg suparnika.

Poveli su Jeseničani već u trećoj minuti preko Eric Wernera u situaciji s igračem više, a prednost su povećali u 11. minuti druge trećine pogotkom Tonija Dahlmana, ponovno uslijed brojčane nadmoći.

Nadu je hrvatskom klubu u 47. minuti dvoboja nakratko vratio Kenneth Macaulay, ali svega nekoliko sekundi kasnije ugasio ju je Rok Tičar. U posljednjim trenucima dvoboja pogodak je udarcem preko cijelog terena u praznu mrežu postigao vratar domaćih Jaakko Suomalainen.

U sljedećem kolu, na samu Novu godinu, Medveščak će na svome ledu ugostiti mađarsku Albu Volan.

Četvrti poraz Medveščaka u nizu, 4-1 u Jesenicama, bio je koban za trenera Teda Satora. Naime, na izvanrednoj konferenciji za novinare u petak bi vodstvo kluba trebalo obznaniti kako američki stručnjak više ne sjedi na klupi Medveščaka.

EBEL liga, 32. kolo:

Jesenice - Medveščak 4-1 (1-0, 1-0, 2-1)
Olimpija - KAC Klagenfurt 3-2
Alba Volan - Graz 2-3
Villach - Red Bull Salzburg 6-5

Linz - Vienna 5-0

Redoslijed: 1. KAC 50, 2. Vienna Capitals 42, 3. Salzburg 42, 4. Villach 37, 5. Graz 99ers 34, 6. Linz 33, 7. Olimpija 33, 8. Alba Volan 28, 9. Medveščak 28, 10. Jesenice 25

Hokejaši Medveščaka u rujnu u pulskoj Areni

U rujnu ove godine hokejaši zagrebačkog KHL Medveščak u rimskom amfiteatru u Puli odigrat će dvije hokejske utakmice u sklopu regionalne lige EBEL. U… Više