02.04.2011. / 19:14

Autor: Hina

Pogodak Jelavića u porazu Rangersa

Jelavić je postigao prvi zgoditak na utakmici u 16. minuti, ali niti to vodstvo, kao ni ono od 2:1 u drugom dijelu nije pokolebalo goste, koji su slavili vrijednu pobjedu i posredno pomogli Celticu

Nogometaši Rangersa doživjeli su neugodan poraz na svom terenu od Dundeea u 31. kolu Škotske lige, a hrvatski napadač Nikica Jelavić postigao je zgoditak za domaćine.

Jelavić je postigao prvi zgoditak na utakmici u 16. minuti, ali niti to vodstvo, kao ni ono od 2:1 u drugom dijelu nije pokolebalo goste, koji su slavili vrijednu pobjedu i posredno pomogli Celticu. Kako je utakmica Invernesaa i Celtica odgođena, Celtic vodi s 67 bodova ispred Rangersa koji su na 65.

Uživajte u sekundu dužem vikendu

Svijet će dobiti zasluženi produženi vikend no nemojte raditi velike planove jer će odmor trajati samo sekundu duže. Takozvana "prijestupna sekunda"… Više