03.11.2011. / 10:44

Treći poraz Gospićanki

Seimone Augustus s 12 koševa, pet asistencija i tri ukradene lopte prednjačila je u pobjedničkoj ekipi, dok je u poraženoj najbolja bila Sandra Mandir s 20 koševa i pet skokova

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaKošarkašice Gospića izgubile su u prvoj utakmici četvrtog kola C-skupine Eurolige na gostovanju kod Spartaka iz Moskovske regije 86-68.

Ruskinje su odradile posao već nakon uvodnih dviju četvrtina: obje su ih dobile sa po 23-13, te su na poluvremenu imale golemih 20 koševa viška (46-26).

Seimone Augustus s 12 koševa, pet asistencija i tri ukradene lopte prednjačila je u pobjedničkoj ekipi, dok je u poraženoj najbolja bila Sandra Mandir s 20 koševa i pet skokova. Julie McBride dodala je pet koševa, devet skokova i devet asistencija, dok je Marija Vrsaljko ubacila 11 koševa uz osam skokova i jednu blokadu.

Za tjedan dana u dvoboju petog kola hrvatske prvakinje na svom parketu dočekuju francuski Montpellier.

Euroliga košarkašica, 4. kolo, skupina C:

Spartak MR - Gospić 86-68

Redoslijed: 1. Wisla 3-0 (-1), 2. Spartak MR 2-2, 3. Montpellier 2-1 (-1)... 6. Gospić 1-3

Euroliga: Poraz Gospićanki za kraj

Košarkašice Gospića CO zaključile su ovosezonski nastup u Euroligi porazom u Krakowu. Domaća Wisla je u 14. kolu skupine C slavila sa 74-71. Pružile… Više