17.11.2011. / 10:27

Šesta uzastopna pobjeda "medvjeda"

Igrači MeveščakaIgrači MeveščakaHokejaši Medveščaka nastavili su s pobjedničkom serijom i u 21. kolu EBEL lige. Do šestog su uzastopnog trijumfa došli u gostima kod Jesenica, pobijedivši s 2-0.

Posljednji su poraz u ligi ''medvjedi'' doživjeli upravo protiv Jesenica na svome ledu 23. listopada, a nakon toga su krenuli u niz kojem još uvijek nema kraja. Hokejaši Martyja Raymonda do vodstva su došli u trećoj minuti druge trećine pogotkom Tomislava Zanoškog. U prvoj minuti posljednje dionice Andy Sertich je povećao prednost i postavio konačni rezultat.

Skočili su Zagrepčani ovom pobjedom na peto mjesto ljestvice, a novu će priliku za napredak imati već za dva dana kada gostuju kod Olimpije u Ljubljani.

EBEL liga, 21. kolo:

Jesenice - Medveščak 0-2

Graz - Linz 2-3

Salzburg - Vienna 5-1

Villach - Znojmo 5-0

Klagenfurt - Olimpija 2-1

Redoslijed: 1. Linz 33 (19 utakmica), 2. Klagenfurt 25 (18), 3. Olimpija 24 (19), 4. Salzburg 24 (19), 5. Medveščak 22 (19), 6. Alba Volan 22 (19), 7. Vienna 19 (20), 8. Graz 16 (19), 9. Jesenice 15 (19), 10. Znojmo 15 (18), 11. Villach 14 (19)

Anthony Yelovich potpisao za Medveščak

KHL Medveščak Zagreb nastavlja s popunjavanjem rostera za iduću sezonu. Napadačima Alexu Leavittu, Nathanu Perkovichu, Curtisu Fraseru i Adamu… Više