29.11.2011. / 12:26

Primera: Malaga – Villarreal 2-1

U 40. minuti, Isco je postavio konačnih 2-1

Nogometaši VillarrealaNogometaši VillarrealaNogometaši Malage pobijedili su na svom stadionu La Rosaleda momčad Villarreala s 2-1 u zadnjoj utakmici 14. kola španjolskog prvenstva.

Santi Cazorla, koji je minulog ljeta dres Villarreala zamijenio Malaginim, bio je u prvom nastupu protiv svog bivšeg kluba asistent za prvi gol domaćina već u petoj minuti. Nakon njegovog korenera s desne strane loptu je u mrežu pospremio Toulalan.

Gosti su izjednačili u 16. minuti, kada je Ruben nakon sjajnog proigravanja Borje Valera snažnim udarcem zatresao mrežu domaće momčadi.

U 40. minuti, Isco je postavio konačnih 2-1. Vratar ''žute podmornice'' Diego Lopez je odbio loptu nakon udarca Rondona, koju je Isco uspio proslijediti u prazan gol.

Villarreal je svakako mogao ostvariti i bolji rezultat u ovoj dosta dobroj utakmici, pogotovo nakon što je indisponirani sudac Velasco Carballo sasvim bezrazložno isključio Toulalana (drugi žuti) zbog starta koji vjerojatno nije bio niti prekršaj. Gosti ipak nisu uspjeli iskoristiti brojčanu nadmoć i materijalizirati silan pritisak do kraja utakmice.

Malaga je u šestom nastupu pred domaćim navijačima ostvarila petu pobjedu, te je na ljestvici skočila na peto mjesto s 23 boda. Villarreal, koji niti na sedmom gostovanju nije mogao do prve pobjede (tri remija i četiri poraza), ostao je na 12. poziciji s 14 bodova.

Primera, 14. kolo:

Malaga - Villarreal 2-1 (Toulalan 5, Isco 40 / Ruben 16)

Ruud van Nistelrooy okončao karijeru

Legendarni nizozemski napadač Ruud van Nistelrooy (35) objavio je kraj svoje sjajne nogometne karijere započete davne 1993. godine. Malaga je u… Više