07.12.2011. / 11:23

Medveščak poražen u Salzburgu

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaTek drugi poraz u posljednjih 14 utakmica doživjeli su hokejaši Medveščaka u sklopu 29. kola EBEL lige. Bolji od "medvjeda" bio je aktualni prvak Salzburg koji je na domaćem ledu trijumfirao s uvjerljivih 6-2.

U izravnom dvoboju za drugo mjesto ljestvice Salzburg je puno bolje otvorio susret i već nakon prve trećine imao je vodstvo 3-0 golovima Brenta Aubina, Matthiasa Trattniga i Douglasa Lyncha. U devetoj minuti druge trećine Vjačeslav Truhno vraća nadu zagrebačkom sastavu u preokret i smanjuje na 3-1, ali u posljednjih 20 minuta se ide s vodstvom domaćina 4-1 nakon gola Jeremyja Williamsa 29 sekundi prije kraja druge trećine.

Posljednja trećina pripala je također Salzburgu s 2-1, a strijelac drugog gola za "medvjede" bio je Tomislav Zanoški.

Salzburgu je ovo bila druga pobjeda nad Medveščakom u trećem međusobnom ovosezonskom susretu.

U sljedećoj utakmici koja je na rasporedu već u petak Medveščak gostuje kod Olimpije u Ljubljani.

EBEL liga, 29. kolo:

Salzburg - Medveščak 6-2

Klagenfurt - Olimpija 3-4

Vienna Capitals - Linz 2-5

Znojmo - Villach 5-1

Jesenice - Graz 99ers 0-3

Redoslijed: 1. Linz 43 (26 utakmica), 2. Salzburg 36 (26), 3. Medveščak 34 (27), 4. Olimpija 31 (27)...

Niko Kovač novi trener Red Bull Salzburga?

Sasvim neočekivano redove aktualnih austrijskih prvaka, nogometaša Red Bull Salzburga, napustio je nizozemski trener Ricardo Moniz. Premda je imao… Više