08.12.2011. / 11:44

Primera: Granada – Mallorca 2-2

Dvoboj je, podsjetimo, bio prekinut u 61. minuti nakon što je pomoćni sudac pogođen kišobranom u glavu

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaPrekinuta utakmica 13. kola španjolske Primere između Granade i Mallorce dovršena je u srijedu pred praznim tribinama. Dvoboj je završio rezultatom 2-2.

Dvoboj je, podsjetimo, bio prekinut u 61. minuti nakon što je pomoćni sudac pogođen kišobranom u glavu. Za incident je osumnjičen maloljetni marokanski državljanin koji je svega nekoliko sati kasnije identificiran i uhićen.

U trenutku prekida Granada je vodila s 2-1 i premda joj je prijetio poraz 3-0 za ''zelenim stolom'', ipak je dobila priliku sačuvati tri boda, doduše bez podrške navijača.

No, Granada u tih preostalih 30-tak minuta ogleda nije sačuvala pobjedu. Hemed je u 65. minuti iz penala postavio konačnih 2-2.