27.12.2011. / 10:17

Graz bolji od Medveščaka

Jedini je pogodak šest i pol minuta prije kraja utakmice postigao Toni Dahlman, donijevši Grazu treću pobjedu ove sezone protiv jedinog hrvatskog predstavnika u ligi.

''Medvjedi'' su unatoč porazu zadržali treće mjesto na ljestvici, a dobra je vijest za Zagrepčane i poraz njihova najbližeg pratitelja Klagenfurta koji je kod kuće izgubio od Linza (4-2).

U sljedećem kolu Medveščak će u Domu sportova ugostiti Znojmo.

EBEL liga, 34. kolo:

Medveščak - Graz 0-1

Alba Volan - Znojmo 4-1

KAC Klagenfurt - Linz 2-4

Jesenice - Olimpija 5-4

Villach - Vienna 2-3

Redoslijed: 1. Linz 51 bod (31 utakmica), 2. Salzburg 40 (30), 3. Medveščak 39 (31), 4. KAC Klagenfurt 36 (31), 5. Alba Volan 35 (31), 6. Olimpija 33 (31), 7. Villach 30 (31), 8. Vienna 30 (31), 9. Graz 27 (31), 10. Znojmo 26 (30), 11. Jesenice 23 (31)

Anthony Yelovich potpisao za Medveščak

KHL Medveščak Zagreb nastavlja s popunjavanjem rostera za iduću sezonu. Napadačima Alexu Leavittu, Nathanu Perkovichu, Curtisu Fraseru i Adamu… Više