30.12.2011. / 10:59

ABA liga: Maccabi u nastavku deklasirao Hemofarm

Foto: IlustracijaFoto: IlustracijaMomčad izraelskog Maccabija pobijedila je u Vršcu Hemofarm sa 85-59 u zaostaloj utakmici 6. kola regionalne košarkaške ABA lige.

Uvjerljiva pobjeda Maccabija nije nikakvo iznenađenje, ali je neobično da je Hemofarm dobio prvo poluvrijeme s 37-33, samo da bi Maccabi u nastavku bio bolji s 52-22!

Keith Langford je s 18 koševa i 6 skokova bio najbolji kod gostiju, dok su u Hemofarmu Ivan Maraš i Boris Savović postigli po 13 poena.

Maccabi je, tako, godinu okončao s dvije pobjede u Srbiji u zaostalim utakmicama. Prije dva dana je slavio u Kragujevcu kod Radničkog s 91-70.

Maccabi je vodeći na ljestvici ABA lige s 12 pobjeda i jednim porazom. Pobjedu manje na drugom mjestu ima zagrebačka Cedevita.

ABA liga, zaostala utakmica 6. kola:

Hemofarm - Maccabi 59-85

Redoslijed: 1. Maccabi 12-1, 2. Cedevita 11-2, 3. Partizan 9-4, 4. Budućnost 9-4, 5. Olimpija 8-5, 6. Zagreb 7-5 (-1), 7. Cibona 7-6, 8. Radnički 6-7, 9. Široki 5-7 (-1), 10. Krka 4-9, 11. Hemofarm 4-9, 12. Crvena zvezda 3-10, 13. Helios 3-10, 14. Zlatorog 2-11