04.01.2012. / 11:26

Medvjedi trijumfalno kod lidera lige

Medveščak je već nakon prvih 20 minuta ogleda s vodećom momčadi prvenstva vodio s 3-0

Medveščak je već nakon prvih 20 minuta ogleda s vodećom momčadi prvenstva vodio s 3-0. Frank Banham je u tom periodu upisao vodeći pogodak i dvije asistencije, dok je Ryan Kinasewich, koji je bio asistent za prvi gol, postigao preostala dva gola za zagrebačku momčad u proj trećini. U drugoj nije bilo golova, a u 48. minuti je Daniel Oberkofler postigao jedini gol za domaću momčad.

No, Vjačeslav Truhno je pogotkom u 55. minuti otklonio sve dvojbe oko pobjednika.

Medveščak je treći na ljestvici s 43 boda, samo jednim manje od Salzburga na drugom mjestu, te 11 manje od Linza, od kojeg ima i susret manje.

U sljedećoj rundi će Medveščak gostovati kod Vienna Capitalsa 6. siječnja.

EBEL liga, 37. kolo:

Linz - Medveščak 1-4 (0-3, 0-0, 1-1)

KAC - Alba Volan 4-3 (produžetak)

Znojmo - Vienna Capitals 2-3 (produžetak)

RB Salzburg - Olimpija 7-6

Jesenice - Villach 1-5

Redoslijed: 1. Linz 54 (34 utakmice), 2. RB Salzburg 44 (33), 3. Medveščak 43 (33), 4. KAC 40 (33), Alba Volan 38 (34), 6. Olimpija 37 (34), 7. Vienna Capitals 34 (34), 8. Villach 32 (34), 9. Graz 31 (33), 10. Znojmo 26 (34), 11. Jesenice 25 (34)

Anthony Yelovich potpisao za Medveščak

KHL Medveščak Zagreb nastavlja s popunjavanjem rostera za iduću sezonu. Napadačima Alexu Leavittu, Nathanu Perkovichu, Curtisu Fraseru i Adamu… Više