11.01.2012. / 10:38

Ude izborio nastup na Olimpijskim igrama

Filip Ude Filip Ude Najbolji hrvatski gimnastičar Filip Ude izborio je plasman na Olimpijske igre koje će se od 27. srpnja do 12. kolovoza ove godine održati u Londonu.

Na kvalifikacijskom turniru koji je u utorak počeo također u glavnom britanskom gradu Ude je u višeboju osvojio ukupno 86.030 bodova i zauzeo 16. mjesto.

Međimurcu je to bilo dovoljno da izbori plasman na Igre na kojima će braniti srebro na konju s hvataljkama osvojeno 2008. u Pekingu.

EP u gimnastici: Marijo Možnik srebrni na preči

Sjajni hrvatski gimnastičar Marijo Možnik osvojio je srebrnu medalju na preči, na Europskom prvenstvu koje ove nedjelje završava u francuskom… Više