26.01.2012. / 11:54

Talijanski kup: Napoli izbacio Inter

Urugvajski napadač Edinson Cavani je bio kreator pobjede jer je postigao oba pogotka

Edinson Cavani Edinson Cavani Serija pobjeda nogometaša Intera je stala ove srijede u Napulju. U četvrtfinalnom ogledu tamošnjeg Kup natjecanja Napoli je s 2-0 pobijedio Inter i u polufinalu će igrati protiv Siene.

Inter je prije ovog poraza imao niz od osam pobjeda (sedam u prvenstvu i jedna u Kupu), no teško gostovanje na jugu Italije je označilo kraj nepobjedivosti Ranierijeve momčadi. Urugvajski napadač Edinson Cavani je bio kreator pobjede jer je postigao oba pogotka.

Doveo je najbolji Napolijev strijelac svoju momčad u vodstvo u 50. minuti iz jedanaesterca, a sve je zaključio u 93. minuti golom za 2-0.

Podsjetimo da se dan ranije u polufinale Kupa plasirao i Juventus, a torinska momčad čeka u toj fazi natjecanja pobjednika ogleda na San Siru između Milana i Lazija (četvrtak).