08.02.2012. / 15:11

Kostelić 18. na prvom treningu spusta u Sočiju

Ivica KostelićIvica KostelićNa današnjem prvom treningu spusta u ruskom Sočiju najbolji hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je 18. mjesto sa zaostatkom od 2.46 sekundi za najbržim, Austrijancem Hannesom Reicheltom.

Natko Zrnčić-Dim današnji je trening završio je na 46.mjestu sa 4.81 sekundom zaostatka, Tin Široki na 66.mjestu (+10.06), dok Dalibor Šamšal nije uspio završiti trening.

U četvrtak i petak su na rasporedu još dva treninga, a u subotu će se na stazi koja će 2014. ugostiti natjecanja na Zimskim olimpijskim igrama održati spustaška utrka za Svjetski kup. U nedjelju je na rasporedu superkombinacija.

Drugi je, inače, na današnjem treningu bio Švicarac Didier Cuche, a treći Kanađanin Benjamin Thomsen.

Kröll pao s motocikla, završio na operaciji

Aktualni pobjednik Svjetskog kupa skijaša u spustu, 31-godišnji Austrijanac Klaus Kröll, u utorak je pri rekreativnoj vožnji pao s motocikla-krosera… Više