14.02.2012. / 10:33

Primera: Sociedad u četiri minute slomio Sevillu

Ovaj put se igrači Seville nisu veseliliOvaj put se igrači Seville nisu veseliliU posljednjoj utakmici 23. kola španjolske nogometne lige Real Sociedad je na svom travnjaku slavio protiv Seville s 2-0, a oba pogotka "pala" su u nastavku utakmice.

Nakon prilično nezanimljivih prvih 45 minuta utakmice, u kojima gledatelji nisu vidjeli nijedan pogodak, ali ni bogzna kakve prilike, domaći su nogometaši ubacili u brzinu više i u svega pet minuta igre slomili sastav hrvatskog reprezentativca Ivana Rakitića.

Bio je to neuspješni debi na klupi Seville za Španjolca Michela koji je početkom ovog mjeseca naslijedio Marcelina Garciju Torala.

Carlos Vela zabio je vodeći pogodak u 65. minuti susreta, nakon što mu se lopta sretno odbila od glave Aranburua koji je pokušao nakon ubačaja s desne strane glavom pucati prema golu.

Konačnih 2-0 postavio je 19-godišnji Pardo svega četiri minute kasnije svojim prvim pogotkom u Primeri. Bio je to prelijepi udarac s 20-ak metara koji je doslovno proparao mrežu gostujućeg vratara Palopa.

Rakitić je ušao u igru u 71. minuti utakmice, ali nije uspio previše utjecati na promjenu rezultata.

Momčad iz San Sebastiana je ovom pobjedom skočila na 11. mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Sevilla porazom pala na 13. poziciju.