17.02.2012. / 12:12

HSV prosuo prve bodove, tri gola Vorija

Igor VoriIgor VoriOdigrane su četiri utakmice 9. kola rukometne Lige prvaka. U Zagrebovoj skupini A Kadetten Schaffhausen je na domaćem parketu savladao Chambery 28-24, dok je u skupini C HSV također kod kuće odigrao 27-27 protiv Kopra.

HSV je tako pokvario dosad stopostotan učinak. Imao je hamburški klub golom Hansa Lindberga u 57. minuti vodstvo 27-25, ali do kraja nije uspio postići gol, a slovenski je sastav preko Krivokapića i Brumena došao do boda.

Najefikasniji su igrači HSV-a sa šest golova bili Lindberg i Matthias Flohr, dok je najbolji hrvatski pojedinac bio Igor Vori s tri gola. Domagoj Duvnjak mrežu je zatresao jednom, a Blaženko Lacković nijednom.

Rukometna Liga prvaka, 9. kolo:

skupina A

Kadetten - Chambery 28-24

Redoslijed: 1. Barcelona 16 (-1), 2. CO Zagreb 12 (-1), 3. Sävehof 8 (-1), 4. Kadetten 8, 5. Chambery 6, 6. Bosna BH Gas Sarajevo 0 (-1).

skupina B

Čehovski Medvjedi - Veszprem 30-26

Redoslijed: 1. Atletico Madrid 14 (-1), 2. Veszprem 10, 3. Čehovski Medvjedi 9, 4. Füchse Berlin 9 (-1), 5. Kielce 8 (-1), 6. Silkeborg 0 (-1).

skupina C

Hamburg - Koper 27-27

Constanta - St. Peterburg 24-26

Redoslijed: 1. Hamburg 17, 2. Koper 11, 3. Metalurg 10 (-1), 4. Wisla Plock 7 (-1), 5. St. Peterburg 5, 6. Constanta 2.

Kiel treći put na krovu Europe

Briljantnu sezonu rukometaši njemačkog Kiela okrunili su naslovom europskog prvaka. U finalnoj utakmici Final-Foura Lige prvaka u Lanxess Areni u… Više