20.02.2012. / 15:50

Bundesliga: Pander srušio Stuttgart

Hannover je tako nastavio niz bez poraza koji u Bundesligi traje devet susreta, od 19. studenog kada su izgubili kod Wolfsburga

Christian PanderChristian PanderLijevi branič Hannovera Christian Pander dva je puta asistirao, a potom i zabio u pobjedi svoje momčadi nad Stuttgartom 4-2 u 22. kolu njemačke nogometne lige.

Pander je asistirao Hagguiju i Dioufu u 25. i 32. minuti za vodstvo Hannovera 2-0, a potom se na početku nastavka i sam upisao u strijelce, da bi nakon toga napustio igru u 67. minuti. Do kraja je Stindl povisio na 4-0, a zatim je Stuttgart u razmaku od četiri minute preko Harnika i Okazakija smanjio na podnošljiviji poraz.

Inače, bile su to Panderu 14. i 15. asistencija u Bundesligi, a svi zgodici nakon njegovih ubacivanja postignuti su udarcima glavom. Hannover je u ovoj utakmici čak tri gola zabio nakon kornera što ove sezone još nikome u Bundesligi nije prošlo za rukom.

Hannover je tako nastavio niz bez poraza koji u Bundesligi traje devet susreta, od 19. studenog kada su izgubili kod Wolfsburga. S druge strane, Stuttgart je u istom razdoblju ubilježio samo jednu pobjedu.

Bundesliga, 22. kolo:

Hannover - Stuttgart 4-2 (Haggui 25, Diouf 32, Pander 46, Stindl 73 / Harnik 75, Okazaki 79)

Schalke - Wolfsburg 4-0 (Raul 10, Huntelaar 15, 72, Matip 49)

1. Borussia D. 22 15 4 3 47-14 +33 49
2. Borussia M. 22 14 4 4 36-13 +23 46
3. Bayern M. 22 14 3 5 49-14 +35 45
4. Schalke 22 14 2 6 50-28 +22 44
5. Werder Bremen 22 10 6 6 37-36 +1 36
6. Bayer Leverkusen 22 9 7 6 32-29 +3 34
7. Hannover 22 8 10 4 27-27 0 34