08.03.2012. / 13:12

Serie A: Bologna i Juventus opet remizirali

Klupa Juventusa (Reuters)Klupa Juventusa (Reuters)U srijedu su odigrane tri zaostale utakmice u talijanskoj nogometnoj Seriji A. U pitanju su dva ogleda 23. kola (Bologna - Juventus i Parma - Fiorentina), te jedna utakmica 22. kola (Cesena - Catania).

Najznačajnija, a i najinteresantnija je bila ona u Bologni gdje je Juventus odigrao 1-1. Ostao je time Juve i dalje jedina neporažena momčad u gostima (pet pobjeda i osam remija), no vjerojatno nisu zadovoljni takvim ishodom budući da je Milan ispred njih, na vrhu ljestvice, trenutačno s dva boda. Ukupno Juventus ima 13 pobjeda i 13 neodlučenih rezultata ove sezone.

Juventus i Bologna su se ove srijede treći put susreli ove sezone i treći put je utakmica završila 1-1. Tako je bilo u prvom dijelu sezone u Torinu, ali i unutar 90 minuta Kup utakmice, također u Torinu.

Juventus je ovaj remi teško podnio, pa je pocrvenio njihov trener Antonio Conte tijekom drugog dijela, kada je bio silno bijesan tražeći jedanaesterac za svoju momčad, dok je crveni karton dobio i Bonucci u 84. minuti (drugi žuti karton).

Fiorentina je bez svog najboljeg igrača i strijelca, Stevana Jovetića, uspjela uhvatiti bod kod Parme (2-2), makar su u džepu imali i tri do 88. minute (tada je Giovinco izjednačio udarcem s bijele točke).

Cesena je, pak, od 21. minute igrala s igračem manje (isključenje Čeha Pudila), ali je do kraja izdržala i uzela bod protiv Catanije (0-0).