16.03.2012. / 10:02

Zrnčić-Dim bolji od Kostelića

Pobijedio je Natko Zrnčić-Dim s vremenom 2:12.47, što je bilo 40 stotinki bolje vrijeme od Ivice Kostelića, koji je bio drugi

Natko Zrnčić-Dim Natko Zrnčić-Dim U četvrtak je u austrijskom Innerkremsu održana FIS utrka super kombinacije na kojoj su prva dva mjesta osvojili najbolji hrvatski skijaši.

Pobijedio je Natko Zrnčić-Dim s vremenom 2:12.47, što je bilo 40 stotinki bolje vrijeme od Ivice Kostelića, koji je bio drugi. Podsjetimo da se Kostelić time priprema za samu završnicu sezone Svjetskog kupa. Tijekom vikenda će u Schladmingu voziti slalom i na njemu pokušati osvojiti mali Kristalni globus namijenjen najboljem ove sezone u Svjetskom kupu, u toj disciplini.

Recimo još da je na današnjoj utrci Filip Zubčić zauzeo 13., Sebastian Brigović 14., a Matej Vidović 15 mjesto. Dalibor Šamšal je ostao bez plasmana.

Zrnčić-Dim četvrti na prvenstvu Austrije

Hrvatski skijaš Natko Zrnčić-Dim osvojio je četvrto mjesto u slalomu na utrci otvorenog prvenstva Austrije u Innerkremsu. Pobjedu je odnio Čeh… Više