21.03.2012. / 10:18

Druga pobjeda Albasinija, Kišerlovski deseti

Robert KišerlovskiRobert KišerlovskiU vremenu pobjednika, Švicarca Michaela Albasinija, u utorak je drugu od sedam etapa Utrke oko Katalonije završio hrvatski biciklist u dresu Astana Pro Teama Robert Kišerlovski.

Finiširao je 31-godišnji Švicarac iz GreenEdgea do svoje druge uzastopne pobjede, nakon što je u ponedjeljak slavio u otvarajućoj etapi ušavši u cilj sam, s 42 sekunde prednosti pred prvim pratiteljem.

Robert Kišerlovski u utorak je 161 kilometar dugu etapu oko Girone završio u vodećem pelotonu, na desetom mjestu, s vremenom pobjednika: tri sata, 52 minute i sedam sekundi.

U ukupnom poretku za vodećim Albasinijem Kišerlovski i dalje zaostaje minutu i 32 sekunde, odnosno zaostatak iz prve etape. To će reći da je trenutačno na djelidbi drugog mjesta.

U srijedu se vozi treća etapa od La Vall d'en Basa do Port-Ainea dužine od 210.9 kilometara.

Tour de Suisse: Kišerlovski 13-ti

Robert Kišerlovski osvojio je ukupno 13. mjesto na kraju utrke Tour de Suisse, koja najboljim biciklistima svijeta služi kao generalna proba za Tour… Više