21.03.2012. / 12:00

Premiership: Blackburn pobjedom pobjegao od dna

Junior Hoilett, 21-godišnji Blackburnov napadač, zabio je ubojitim volejem u 59. minuti za vodstvo domaćih

Junior Hoilett (Wikipedia)Junior Hoilett (Wikipedia)U utakmici 29. premierligaškog kola nogometaši Blackburn Roversa na svom su Ewood Parku nadigrali Sunderland 2-0.

Junior Hoilett, 21-godišnji Blackburnov napadač, zabio je ubojitim volejem u 59. minuti za vodstvo domaćih. Bio je to njegov šesti ovosezonski prvenstveni pogodak. Dva je puta zabio i Wolverhamptonu u 2-0 gostujućoj pobjedi pretprošle subote.

Na 2-0 u 86. je minuti na asistenciju Bradleyja Orra povisio Yakubu Ayiegbeni. Ovom su pobjedom Roversi od klubova u zoni ispadanja pobjegli šest bodova.