27.03.2012. / 14:12

Primera: Rakitiću pola sata u pobjedi Seville

U redovima gostujuće momčadi Ivan Rakitić je ušao u igru u 63. minuti umjesto Josea Antonija Reyesa, asistenta pri prvom pogotku.

Ivan Rakitić (Reuters)Ivan Rakitić (Reuters)U posljednjoj utakmici 30., realno 29. kola Primere nogometaši Seville slavili su u andaluzijskom derbiju kod Granade s uvjerljivih 3-0.

Dva je gola za pobjedničku momčad postigao Manuel del Moral, ovoljetno pojačanje kluba iz Getafea, koji je time izjednačio svoj najbolji sezonski učinak u Getafeovu dresu, i to iz prošle sezone. Najbolji je strijelac seviljskog kluba ove sezone s devet golova.

Dva gola manje na kontu ima španjolski reprezentativac Alvaro Negredo, koji je u ponedjeljak načeo domaće u 39. minuti, te asistirao Manuu za drugi pogodak u 54. Treći je pao u sudačkoj nadoknadi.

Sevilla je ovom pobjedom vratila deveto mjesto, dok je Granada ostala u opasnoj zoni, na 17. mjestu sa šest bodova prednosti ispred Racinga, Sportinga i Zaragoze.