19.04.2012. / 14:09

Kišerlovski odličan peti

Rodriguez (Katusha) je napokon osvojio ovu utrku nakon što je na istoj dvije godine uzastopce bivao drugoplasiran

Robert Kišerlovski Robert Kišerlovski Hrvatski biciklist Robert Kišerlovski bio je odličan peti na jednodnevnoj utrci La Fleche Wallone koja se u srijedu vozila u Belgiji.

Kišerlovski (Astana) je za pobjednikom iz Španjolske, Jaquimom Rodriguezom, zaostao svega sedam sekundi, dok mu je postolje pobjeglo za četiri. Naš je biciklist stazu dugu 194 kilometara od Charleroia do Huya prošao u vremenu četiri sata 45 minuta i 48 sekundi.

Rodriguez (Katusha) je napokon osvojio ovu utrku nakon što je na istoj dvije godine uzastopce bivao drugoplasiran. Švicarac Michael Albasini (GreenEdge) bio je drugi, dok su domaći predstavnici Philippe Gilbert (BMC) i Jelle Vanendert zauzeli treće odnosno četvrto mjesto s identičnim vremenom kao i Albasini - četiri sekunde zaostatka.

Recimo i da je 76. izdanje La Fleche Wallonne utrke voženo po iznimno mokrim i vjetrovitim vremenskim uvjetima.

Tour de Suisse: Kišerlovski 13-ti

Robert Kišerlovski osvojio je ukupno 13. mjesto na kraju utrke Tour de Suisse, koja najboljim biciklistima svijeta služi kao generalna proba za Tour… Više