18.05.2012. / 11:45

TBL: Beşiktaş uzvratio Galatasarayju

Hrvatski reprezentativac Lukša Andrić proveo je na parketu svega 14 i pol minuta zbog problema s osobnim pogreškama, a za to je vrijeme ubacio osam poena i sakupio dva skoka

Lukša Andrić (Wikipedia)Lukša Andrić (Wikipedia)Košarkaši Beşiktaşa poravnali su rezultat na 1-1 u polufinalu turskog prvenstva protiv prvopostavljene momčadi Galatasarayja.

Nakon što je prvi susret izgubio s "pola koša" razlike, Beşiktaş je u drugoj utakmici slavio s uvjerljivih 81-72. Hrvatski reprezentativac Lukša Andrić proveo je na parketu svega 14 i pol minuta zbog problema s osobnim pogreškama, a za to je vrijeme ubacio osam poena i sakupio dva skoka.

Goste je do uvjerljive pobjede predvodio iskusni Amerkinac David Gregory Hawkins s 24 poena, dok je Zoran Erceg nadodao još 21. Carlos Arroyo i Serhat Cetin ubacili su po 14 poena za pobjedničku momčad.

Treća utakmica polufinale serije seli sada u dvoranu Beşiktaşa, a na rasporedu je za tri dana.