12.03.2009. / 15:46

Autor: Vladimir Radičević

Ponovno sjajni Roko Ukić

Iako je većinu minutaže dobio u posljednjoj četvrtini,Ukić je u posljednje četiri minute utakmice postigao 9 od svojih 11 poena u ukupno 17 minuta koliko je igrao

Foto: ReutersFoto: ReutersRoko Leni Ukić u svojoj prvoj NBA sezoni ostavio je dobar dojam iako njegova momčad Toronto Raptors ne pobjeđuju često, kao što je to bio slučaj prošle sezone. U svojoj rookie sezoni Ukić je odigrao 55 utakmica uz prosjek od 12 minuta provedenih na parketu. No, iako u posljednje vrijeme nije previše igrao na jučerašnjoj utakmici u Philadelphiji Ukić je bio sjajan. u porazu svoji Raptorsa od Sixersa 115:106 Ukić je, iako je većinu minutaže dobio u posljednjoj četvrtini, u posljednje četiri minute utakmice postigao 9 od svojih 11 poena u ukupno 17 minuta koliko je igrao.

Od ostalih NBA utakmica svakako treba izdvojiti derbi Zapadne konferencije između Houston Rocketsa i LA Lakersa. Pred svojim navijačima Rocketsi su bili vrlo blizu pobjede, no Lakerse je po tko zna koji puta spasio prošlogodišnji MVP lige Kobe Bryant. Naime, Rocketsi su dvije i pol minute prije kraja imali izjednačen rezultat 86:86, no tada loptu u svoje ruke uzima Bryant ubacivši 12 poena, od ukupno svoji 37, u posljednje dvije minute. Lakersi su pobjedom 102:96 još jednom pokazali svoju moć i kandidatutu za još jedno veliko NBA finale.

Beşiktaş nakon produžetka slomio Fener

Košarkaši Beşiktaşa slavili su nakon produžetka protiv "hrvatskog" Fenerbahçea u prvoj utakmici četvrtfinala doigravanja turskog prvenstva. Pet… Više