Ante Miše: Neću ništa bitnije mijenjati u odnosu na Osijek

Pred odlazak u Žilinu Hajdukov trener Ante Miše održao je press-konferenciju

Iko Buljan i Ante MišeIko Buljan i Ante MišeMiše će imati na raspolaganju sve igrače izuzev Srđana Andrića koji odrađuje suspenziju. Momčadi su se priključili Ivo Smoje i Florin Cernat.

"Žilina je momčad koja zaslužuje respekt, ali i koja se može proći", istakao je Miše u uvodu te nastavio:

"Odigramo li kvalitetno trebali bismo osigurati dobar rezultat. Ako se postavimo samouvjereno, ne bi trebalo biti problema."

Miše priželjkuje isključivo pobjedu ili neriješen rezultat, dok ne bi bio zadovoljan porazom od jednog gola razlike.

"Zanimaju me samo pobjeda ili remi. Neću mijenjati ništa bitnije u odnosu na utakmicu s Osijekom (1:1). Formacija se sigurno neće mijenjati, možda samo poneki igrač", tvrdi Miše dodajući kako je Cernat spreman tek za jedno poluvrijeme ili barem 35 minuta.

Put Žiline krenuli su osim igrača i stručnog stožera, predsjednik uprave Mate Peroš, član Uprave Fredi Fiorentini, članovi Nadzornog odbora Mirko Klarić, Marko Ivkošić, Jako Andabak, Ivan Rimac, a očekuje se i dolazak splitskog gradonačelnika Željka Keruma.