01.08.2009. / 22:00

1. HNL: Kramarić i Papadopoulos prvi put zabili za Dinamo

U 2. kolu 1. HNL Dinamo je na Maksimiru 4:0 pobijedio Međimurje, a prvijence u dresu "modri" ostvarili su mladi Andrej Kramarić i grčko pojačanje Dimitrios Papadopoulos

Dinamovi nogometaši slave pogodakDinamovi nogometaši slave pogodakDinamo je došao u vodstvo u u 15. minuti nakon lijepe akcije Slepičke i Kramarića. Čeh je na dvadesetak metara od gola Banovića prešao jednog igrača Međimurja i spremao se na udarac, no onda je sjajno podvalio loptu u prostor iza leđa gostujuće obrane, Kramarić je utrčao u prazan prostor, primio loptu, a zatim fintom izbacio vratara i poslao loptu u nebranjenu mrežu.

Drugi pogodak Dinama stigao je u 53. minuti. Opet je asistent bio Slepička a strijelac Kramarić.

Slepička je prošao dva igrača Međimurja, uposlio Kramarića koji s dvadesetak metara odmjerenim udarcem gađa gornji lijevi kut Banovića.

U 58. minutu u listu strijelaca upisao se i Slepička. Čeh je primio jednu loptu na prsa i sjurio se u kazneni prostor gostiju, prešao vratara i poslao loptu u mrežu.

Do prvog gola u dresu Dinama došao je i Papadopoulos nakon jednog ubačaja sa strane lopta je došla do Grka koji je šalje u nebranjenu mrežu glavom iz neposredne blizine.