16.08.2009. / 02:33

1. HNL: Hajduk opet bez pobjede

Ni u 4. kolu 1. HNL Hajduk nije uspio doći do prve ovosezenske pobjede, Splićani su na Poljudu remizirali 2:2 s Interom iz Zaprešića

Novo razočarenje na PoljuduNovo razočarenje na PoljuduHajduk već šest utakmicu u nizu, računajući i dvije protiv Žiline u 3. pretkolu Europske lige, ne zna za pobjedu, a protiv Intera jedva je uspio doći i do boda.

Zaprešićani su poveli pogotkom Tomislava Jonjića udarcem iz slobodnog udarca u 18. minuti. Četiri minute kasnije gosti postižu i drugi pogodak preko Miroslava Šarića. Na 2:1 smanjuje Tičinović u 31. minuti, a konačnih 2:2 postavlja Senijad Ibričić iz jedanaesterca u 69. minuti.

Cibalia je pobijedila Rijeku 1:0 pogotkom Pavličića u 60. minuti i tom pobjedom probila se na drugo mjesto na ljestvici.

Karlovac je pobijedio Šibenik 2:0, Varteks Istru u gostima 1:0, Međimurje je došlo do pobjede od 2:1 pogotkom Eliomara u posljednjima trenucima igre, dok su Šibenik i Slaven Belupo odigrali na Šubićevcu bez pogodaka.

U nedjelju navečer na programu je posljednja utakmica 4. kola, a sastaju se vodeći Dinamo i Osijek.

Rezultati 4. kola 1. HNL:

Zagreb - Lokomotiva 2:4 (Abdurahimi 17,32, 2-3/Bule 5-11m, Martinac 15, Bule 53, Bagarić 78)
Hajduk - Inter 2:2 (Tičinović 31, Ibričić 69-11m/Jonjić 18, M. Šarić 22)

Cibalia - Rijeka 1:0 (Pavličić 60)
Šibenik - Slaven B. 0:0
Karlovac - Zadar 2:0 (Kovačević, Paricki 47)
Istra - Varteks 0:1 (Vuk 31)
Međimurje - Croatia S. 2:1 (Kovač 45, Eliomar 90/Položani 72 )