18.08.2009. / 23:44

U prvoj utakmici posljednjeg kola kvalifikacija za Ligu prvaka Stuttgart je na gostovanju pobijedio Timişoaru 2:0

Aleksandar HlebAleksandar HlebPrvi gol za Stuttgart postigao je Gebhart u 28. minuti, a dvije minute kasnije na scenu stupa bjeloruski reprezentativac Aleksandar Hleb koji je u stilu Diega Maradone prošao kroz rumunjsku obranu i zatim elegantno matirao protivničkog vratara.

Hleb je uzeo loptu na nekih 40 metara od gola Timişoare i onda se sjurio prema golu protivnika a na putu prema rumunjskim vratima prešao je izravno četvoricu rumunjskih nogometaša.

Čini se da Hleb ulazi u staru formu iz dana prije nego što je iz Stuttgarta prešao u Arsenal, a zatim u Barcelonu, pa će izabranici Slavena Bilića 5. rujna, kada se Hrvatska sastaje s Bjelorusijom u okviru kvalifikacija za SP 2010., morati dobro pripaziti na "bjeloruskog Maradonu".