20.09.2009. / 22:30

1. HNL: Dinamo šesticom ispratio Rijeku s Maksimira

U posljednjoj utakmici 8. kola 1. HNL Dinamo je na Maksimiru pregazio Rijeku sa 6:0

Mario MandžukićMario MandžukićNakon poraza od Anderlechta i "jezikove juhe" koju su dobili od izvršnog dopredsjednika Zdravka Mamića, Dinamovi igrači iskalili su bijes na Rijeci kojoj su "uvalili šest lakih komada". Kanonadu je otvorio Morales već u 4. minuti nakon dodavanja Mandžukića. Na 2:0 povisio je Sivonjić u 10. minuti, a isti igrač postiže i treći pogodak Dinama u 52. minuti, a asistent je još jednom bio Mandžukić kojeg je očito jako motivirala navodna kazna od 100.00 eura. Barbarić postiže četvrti pogodak u 76. minuti, Kramarić peti u 84., a Morales zaključuje utakmicu svojim drugim pogotkom u 85. minuti.

1. HNL, 8. kolo:

DINAMO - RIJEKA 6:0 (Morales 4, 85, Sivonjić 10, 52, Barbarić 76, Kramarić 84)

Mandžukić: Donio sam odluku, ali objavit ću je nakon Eura

Najbolji hrvatski strijelac na Europskom prvenstvu u Poljskoj i Ukrajini, napadač Wolfsburga Mario Mandžukić, dao je intervju za novi broj Kickera u… Više