03.10.2009. / 22:23

Autor: Ivica Medo

1. HNL: Zagreb u Karlovcu osvojio prvi bod

Zagreb je u desetom pokušaju ove sezone uspio doći do prvog boda

Igor Štimac, trener ZagrebaIgor Štimac, trener ZagrebaMomčad trenera Igora Štimca odigrala je utakmicu bez golova u Karlovcu i tako je ubilježila prvi bod ove sezone nakon deset odigranih kola.

Sjajna Cibalia pobijedila je na Šubićevcu Šibenik s 2:0. Oba pogotka za goste postigao je Željko Malčić, prvi iz jedanaesterca u 62. minuti, a drugi iz igre pet minuta kasnije.

Bio je to prvi poraz Šibenika nakon šest kola u kojima je ostvario četiri pobjede i dva remija.

Cibalia je neporažena pet kola, a u istom razdoblju puleni Stanka Mršića ostvarili su tri pobjede i dva neriješena rezultata.

Hajduk je pogotkom Vukušića u 22. minuti stigao do minimalne pobjede na gostovanju kod Istre, dok je Osijek porazio Intera 4:2.

Zaprešićani su poveli preko Hilarija u 7. minuti, Barišić izjednačuje četiri minute kasnije, a Grgurević u 15. minuti opet dovodi u vodstvo goste. Vida u 18. minuti izjednačuje na 2:2, a Barišić dovodi u vodstvo Osijek u 27. minuti. Konačni rezultat postavio je Vida svojim drugim pogotkom u 90. minuti utakmice.

U 55. minuti kod gostiju "pocrvenio" je Budimir. To je šesti uzastopni poraz Intera.