04.10.2009. / 22:43

Autor: Ivica Medo

1. HNL: Dinamo teško protiv Varteksa

U posljednjoj utakmici 10. kola 1. HNL Dinamo je na Maskimiru pobijedio Varteks 2:1

Mandžukić je postigao osmi pogodak u prvenstvuMandžukić je postigao osmi pogodak u prvenstvuDinamo je poveo u 33. minuti nakon lijepe akcije Sammira i Mandžukića. Dinamov Brazilac izbacio je Mandžukića u matnu situaciju pred vratima Varteksa, a ovaj je mirno potkopao loptu iznad Krkleca. Bio je osmi pogodak Mandže u ovom prvenstvu.

Milan Badelj postigao je drugi pogodak za "modre" u 62. minuti, no četiri minute kasnije Smrekar na dopušta Dinamu mirno privođenje utakmice kraju i smanjuje na 2:1. Do kraja utakmice Varteks je imao priliku izjednačiti Mujanović i Mumlek nisu uspjeli iskoristiti polušanse koje su im se ukazale u finišu utakmice.

Barcelona snima Mandžukića

Prema tvrdnjama španjolskih novinara Barcelona će na sutrašnju utakmicu Hrvatska - Španjolska u Gdanjsk poslati posebnog skauta kako bi snimao… Više