23.11.2009. / 01:22

1. HNL: Dinamo pobijedio u Karlovcu, Badelju izvadili dva protivnička zuba iz glave

U posljednjoj utakmici 15. kola Prve HNL Dinamo je pobijedio na gostovanju Karlovac 3:1

Milan BadeljMilan BadeljU posljednjoj utakmici 15. kola Prve HNL Dinamo je pobijedio na gostovanju Karlovac 3:1. Dinamo je poveo pogotkom Milana Badelja u 30. minuti utakmice. Badelj je pucao s nekih 25 metara, a lopta se vrataru Karlovca Grabovcu provukla ispod tijela i završila je u mreži.

Morales je povisio na 2:0 u 55. minuti nakon akcije koju je započeo Mandžukić, nastavio Sivonjića i zatim Slepička koji odlično centrirao pred gol Karlovca gdje je Morales dočekao loptu u padu i zabio je poluškaricama u mrežu.

Karlovac je vratio utakmicu u rezultatsku neizvjesnost u 72. minuti pogotkom Novinića. Zvonko Pamić je centrirao iz slobodnog udarca, a Novinić je bio najviši u petercu i loptu je pospremio glavom tik ispod grede Butininih vratiju.

U sudačkoj nadoknadi konačnih 3:1 postavio je Badelj nakon dodavanja mladog Kramarića.

Milan Badelj postigao je tako dva pogotka na utakmici koju je završio s dva zuba protivničkog igrača u glavi. Naime, Badelj se na početku utakmice sudario sa braničem Karlovca Bunozom. Iako je na početku izgledalo kako je Badelj lošije prošao u tom sudaru glavama jer je dobio zavoj oko glave, na kraju se ispostavilo da je Bunoza ipak izvukao deblji kraj. Izgubio je utakmicu, ali i dva zuba koja su liječnici izvadili iz Badeljove glave nakon susreta.