06.03.2010. / 22:12

Autor: Ivica Medo

1. HNL: Dinamo pobijedio u Osijeku, Hajduk slavio u Zaprešiću

Dinamo je pogotkom Marija Mandžukića u 3. minuti došao do tri boda u Osijeku, a može se reći da je lider prvenstva imao dosta sreće jer su se domaćini propisno ispromašivali, pa je do kraja utakmice ostalo 1:0 za "modre"

Mario Mandžukić donio je tri boda Dinamu na gostovanju u OsijekuMario Mandžukić donio je tri boda Dinamu na gostovanju u OsijekuDinamo je pogotkom Marija Mandžukića u 3. minuti došao do tri boda u Osijeku, a može se reći da je lider prvenstva imao dosta sreće jer su se domaćini propisno ispromašivali, pa je do kraja utakmice ostalo 1:0 za "modre".

U popodnevnim utakmicama 19. kola Prve HNL Hajduk je pobijedio 3:0 na gostovanju u Zaprešiću kod Intera, dok je Istra pod vodstvom novog trenera Zorana Vulića pobijedila Varteks u Varaždinu 2:0.

Strijelci za Hajduk bili su Strinić i Senijad Ibričić, koji je postigao dva pogotka. Hajduk je s nova tri boda preskočio Karlovac na ljestvici i sada je četvrti sa 34 osvojena boda.

Cibalia se neporažena vratila iz Rijeke (1:1), to joj je 14 utakmica u nizu bez poraza, a Šibenik iz Koprivnice (2:2) i Karlovac iz Zadra (1:1).

Lokomotiva je pobijedila Zagreb 1:0 pogotkom Nine Bule u 15. minuti, a domaću pobjedu ostvarila je i Croatia iz Sesveta koja je svladala Međimurje s 2:1