29.07.2011. / 11:24

Autor: Totalsport , Nacional.hr

Činilo se da će Varaždin doživjeti potpuni raspad sistema, međutim golovima Marija Sačera u 43. i Davora Vugrineca u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, Varaždinci su poravnali na 2-2

Davor VugrinecDavor VugrinecVaraždinci su gostovali u Rumunjskoj kod Dinama iz Bukurešta.

Nije dobro krenulo za Varaždin nakon što su poslije samo 16 minuta igre zaostajali 2-0, autogolom Sušca (6) i eurogolom Motija (16). Činilo se da će Varaždin doživjeti potpuni raspad sistema, međutim golovima Marija Sačera u 43. i Davora Vugrineca u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, Varaždinci su poravnali na 2-2. Taj je rezultat ostao do samog kraja susreta, tako da bi Varaždinu i remi od 0-0 ili 1-1 u uzvratnoj utakmici bio dovoljan za prolazak dalje protiv favoriziranog Dinama iz Bukurešta.