08.10.2011. / 11:56

Autor: Hina

EBEL liga: Red Bull Salzburg - Medveščak 6-4

Hokejaši Medveščaka u susretu su 9. kola regionalne EBEL lige izgubili na gostovanju kod prvaka Red Bulla u Salzburgu sa 4-6 (0-0, 1-2, 3-4).

Medveščak je ponovno ispustio pobjeduMedveščak je ponovno ispustio pobjeduHokejaši Medveščaka u susretu su 9. kola regionalne EBEL lige izgubili na gostovanju kod prvaka Red Bulla u Salzburgu sa 4-6 (0-0, 1-2, 3-4).

"Medvjedi" su bili blizu vrijednog uspjeha, 10-ak minuta prije kraja vodili su sa 4-2, ali zatim su u razmaku od manje od četiri minute primili tri pogotka, dva s jednim, a jednoga s čak dva igrača manje na ledu.

Medveščak je poveo 1-0 golom Adama Naglicha (26:13), ali do kraja druge trećine domaći su preokrenuli rezultat u svoju korist preko Daniela Erlicha (31:15) i Roberta Earla (39:29).

U trećoj trećini Medveščak je stigao do prednosti od 4-2 zahvaljujući golovima Andyja Delmorea (41:55), Franka Banhama (44:01) i Robbyja Sandrocka (45:28), ali brojčano inferiorniji tu prednost nisu uspjeli zadržati. Strijelci za 5-4 vodstvo Red Bulla bili su Ramzi Abid (51:41), Robert Earl (54:59) i Thomas Raffl (55:35), a konačnih 6-4 postavio je Brent Aubin (59:54).

Nakon osam odigranih utakmica Medveščak ima osam bodova, dok Red Bull ima 10 bodova.

U sljedećem kolu u nedjelju Medveščak u Domu sportova dočekuje vodeći KAC iz Klagenfurta.