10.01.2009. / 18:04

Autor: Branimir Lozej

Vlado Svilokos dobio epileptični napad tijekom utakmice dvoranskog prvenstva

Jedan od najboljih i najpoznatijih hrvatskih nogometnih sudaca, Vlado Svilokos, danas je tijekom utakmice Zadar - Šibenik dobio teški epileptični napad. S terena je iznesen na nosilima, nakon čega se utakmica nastavila

Vlado SvilokosVlado SvilokosHrvatski nogometni sudac Vlado Svilokos dobio je teški epileptički napad u 12. minuti prvog poluvremena utakmice između Šibenika i Zadra. Pri rezultatu od 2:0 za Zadar, Svilokos se srušio na teren te mu je ubrzo pružena pomoć. Utakmica je na kratko prekinuta, a Svilokosa su s terena iznijeli na bolničkim nosilima.

Prema riječima novinara 90 minuta, Josipa Bagića koji uživo prati utakmicu u zadarskoj dvorani Krešimira Ćosića, Svilokos je samo pao na zemlju te se počeo nekontrolirano tresti. Svilokos je, naime, od 2006. godine Fifin međunarodni sudac, a u Hrvatskoj je nekoliko puta osvajao "Zlatnu zviždaljku", nagradu za najboljeg suca godine.

Metalfest Hrvatska 2012 - jeftinije ulaznice do 01. 06.

Samo su četiri dana ostala do početka Metalfesta Hrvatska 2012, festivala koji će po mnogo čemu biti poseban. Uz to što je prvi, povijesni Open air… Više