29.08.2011. / 12:50

Primera: Sevilla bolja od financijski moćne Malage

Santi Cazorla, Ruud van Nistelrooy i Demichelis samo su neka imena koja su ovog ljeta stigla u Malagu, ali čini se da ih trener Manuel Pellegrini još nije uštimao, kao ni cijelu momčad

Ruud van Nistelrooy došao je ove sezone u MalaguRuud van Nistelrooy došao je ove sezone u MalaguU posljednjoj utakmici drugog kola španjolske Primere Sevilla je na svom Ramon Sanchez Pizjuan stadionu bila bolja s 2-1 od Malage koja se tokom ljeta bitno pojačala dolaskom milijuna dolara bogatog šeika Al-Thanija.

Svi ljubitelji nogometa s nestrpljenjem su čekali vidjeti što i koliko može "nova" Malaga ove sezone pojačana s nekolicinom odličnih igrača. Santi Cazorla, Ruud van Nistelrooy i Demichelis samo su neka imena koja su ovog ljeta stigla u Malagu, ali čini se da ih trener Manuel Pellegrini još nije uštimao, kao ni cijelu momčad.

Sevilla je odlično otvorila utakmicu ranim pogotkom Alvara Negreda već u drugoj minuti. Nakon prvih se 15-ak minuta dalo vidjeti da se momčad Malage još ne poznaje baš najbolje i da će im trebati određeno vrijeme da se ukomponiraju s obzirom da je obrana "plivala" na sve strane. Drugi pogodak, u režiji istog igrača Negreda, stigao je u 26. minuti utakmice, te je Sevilla s prednošću 2-0 otišla na predah.

Malaga je u drugome poluvremenu popravila svoju igru, prijetila je više protivničkim vratima, ali nije uspjevala pronaći put do Sevilline mreže. Tek je na samom kraju utakmice, najjače ovoljetno Malagino pojačanje, Santi Cazorla uspio smanjiti rezultat, ali bolje od toga Malaga nije mogla u prvoj utakmici nove sezone.

Primera, 2.kolo, rezultati:

Sevilla - Malaga (Negredo 2, 26 / Cazorla 81)

Ruud van Nistelrooy okončao karijeru

Legendarni nizozemski napadač Ruud van Nistelrooy (35) objavio je kraj svoje sjajne nogometne karijere započete davne 1993. godine. Malaga je u… Više