27.09.2011. / 10:41

Premiership: Norwich bolji od Sunderlanda

Norwich i Sunderland imali su isti broj bodova uoči susreta (5), ali nakon ove pobjede Norwich se uzdigao do 9. mjesta dok je Sunderland pao za jedno i sada je 14. momčad lige

Nogometaši NorwichaNogometaši NorwichaU posljednjoj utakmici 6. kola engleskog Premiershipa nogometaši Norwicha savladali su na svom stadionu Sunderland rezultatom 2-1.

Norwich i Sunderland imali su isti broj bodova uoči susreta (5), ali nakon ove pobjede Norwich se uzdigao do 9. mjesta dok je Sunderland pao za jedno i sada je 14. momčad lige. Domaćina je u 31. minuti u vodstvo doveo Leon Barnett nakon asistencije Elliotta Bennetta. To je ujedno bio i jedini pogodak prvog poluvremena koje je završilo minimalnih vodstvom nogometaša s Carrow Roada.

Tek što se krenulo u nastavak Velšanin je u sastavu domaćina, Steve Morison, udvostručio vodstvo svoje momčadi nakon što ga je lijepo poslužio Marc Tierney. Oba strijelca za Norwich upisala su svoje premijerne golove u sezoni. Na samom kraju utakmice Kieran Richardson smanjio je za goste u 86. minuti susreta.

Premiership, 6. kolo, rezultat:

Norwich - Sunderland 2-1 (Barnett 31, Morison 48 / Richardson 86.

Di Matteo potpisao dvogodišnji ugovor s Chelseajem

Europski nogometni prvak Chelsea potvrdio je u srijedu da je imenovao talijanskog stručnjaka Roberta Di Mattea svojim trajnim menadžerom. Di Matteo… Više